A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Stali w kolejce kilka godzin"... Według mnie służba powinni być tak przygotowani aby Ci ludzie stali jak najkrócej
To napisz sobie to na czole. Jak kiedyś będziesz potrzebował dla siebie lub członka swojej rodziny to nie zapomnij zapłacić.
Chciałabym podziękować wszystkim którzy oddają krew. Jestescie wielcy i macie ogromne serca.
Ta krew przedłużyła życie mojej bliskiej osobie , stan był krytyczny więc wiedzielismy co nasz czeka. Mimo wszystko, mielismy szanse spedzic z nią dluzej te ostatnie chwile. Dziękuję.
@borys1022 - No wymieniaj! Stałem na początku kolejki i pamiętam, że od początku, czyli od ok 06;30 stało 4 celników w mundurach, a po 7 przyjechała pani celnik z rodziną. Naprawdę, nie rozumiem co w tym złego, skoro nawet przede mnie wcisnęło się chyba z 5 osób, które przyszły przed 07:30
@Dawca krwi - potwierdzam
Zajął na Dębicy, ale nie skorzystałem
@borys1022 - A to Ty Krwiodawco w okularach i niebieskiej kurtce?(i w koszulce w czarno-białą szachownicę) na całym korytarzu było słychać jak robisz scenę bez powodu. .. Chcesz być medialny? Brawo! udało Ci się!
Jeżeli komuś się przydarzy przyjąć Twoją zgorzkniałą krew, to współczuję potencjalnemu biorcy.
Przykro, że wśród 'KREWNIAKÓW" są tacy jak Ty. ..
Dzielmy się tym co mamy najlepsze.
czyli to społeczniak ze zdjęcia nr 7.
No to widać że służba celna niezłą siarę przywaliła i opinie sobie wyrobili że wstyd to mało powiedziane.
Czego tu mozna nie rozumiec. Ludzie powstawali o 5-6rano zeby szybciej oddac bo np maja inne obowiazki a kilka osob mniej wychowanych nie potrafila tego uszanowac