UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Stali w kolejce kilka godzin"... Według mnie służba powinni być tak przygotowani aby Ci ludzie stali jak najkrócej
"Stali w kolejce kilka godzin"... Według mnie służba powinni być tak przygotowani aby Ci ludzie stali jak najkrócej