UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chciałabym podziękować wszystkim którzy oddają krew. Jestescie wielcy i macie ogromne serca. Ta krew przedłużyła życie mojej bliskiej osobie , stan był krytyczny więc wiedzielismy co nasz czeka. Mimo wszystko, mielismy szanse spedzic z nią dluzej te ostatnie chwile. Dziękuję.


Anuluj