Wybrany wątek opinii
Pani rowniez z nimi byla a jak zwrocono im uwage to udawali ze to nie do nich. Mogli bez munduru wstydu by nie przyniesli reszcie . Sam jestem mundurowym i czekalem grecznie w kolejce ale chamstwa sie tak szybko nie wytepi z czlowieka
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
Co za bzdury. Przyjechałem pod przychodnię i ustawiłem się w kolejkę i widziałem celników, stało ich 4 a nie JEDEN i było to ok 06:40, więc nie rozumiem skąd ten zarzut. Fakt, potem już w przychodni, dojechało dwóch celników, ale skoro tak krzyczeliście na nich, to trzeba było też zwrócić uwagę ok 7 osobom, które wbiły się na sam początek kolejki, przed celników.
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
@Dawca krwi - potwierdzam
Do moderacji
Odpowiedz
0
0