Wybrany wątek opinii

Służba Celna nie czekała długo tak jak mówią bo zachowali się bardzo słabo. Jedna osoba przyjechała wcześniej i zajęła kolejkę po czym dochodzące osoby zamiast stanac na samym końcu to pchali się na sam początek do swoich kolegów.. Bardzo nie ładne i chamskie zachowanie panów.
Krwiodawca (2019.11.22)
Oni mogą przecież byli w mundurach ???? bezczelni ludzie
Krwiodawca (2019.11.22)
Pani rowniez z nimi byla a jak zwrocono im uwage to udawali ze to nie do nich. Mogli bez munduru wstydu by nie przyniesli reszcie . Sam jestem mundurowym i czekalem grecznie w kolejce ale chamstwa sie tak szybko nie wytepi z czlowieka
Pompek (2019.11.22)
Nigdy nikt Ci kolejki nie zajął?
(2019.11.22)
Zajął na Dębicy, ale nie skorzystałem
(2019.11.22)
Tak się składa, że na Dębicę zawiozą Cię bez kolejki. Życzę żebyś tam był ostatni w kolejce. .. .
(2019.11.22)
Służba pokazała poziom ???? wstyd i tyle. Na koniec tej ogromnej kolejki stali panowie w policyjnych mundurach i jakoś mundur nie był dla nich przepustką..odpowiedni przykład zachowania
Krewniakk (2019.11.22)
Powrót do komentarzy