Wybrany wątek opinii
Służba Celna nie czekała długo tak jak mówią bo zachowali się bardzo słabo. Jedna osoba przyjechała wcześniej i zajęła kolejkę po czym dochodzące osoby zamiast stanac na samym końcu to pchali się na sam początek do swoich kolegów.. Bardzo nie ładne i chamskie zachowanie panów.
Do moderacji
Odpowiedz
22
6
Oni mogą przecież byli w mundurach ???? bezczelni ludzie
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Pani rowniez z nimi byla a jak zwrocono im uwage to udawali ze to nie do nich. Mogli bez munduru wstydu by nie przyniesli reszcie . Sam jestem mundurowym i czekalem grecznie w kolejce ale chamstwa sie tak szybko nie wytepi z czlowieka
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
Nigdy nikt Ci kolejki nie zajął?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Zajął na Dębicy, ale nie skorzystałem
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Tak się składa, że na Dębicę zawiozą Cię bez kolejki. Życzę żebyś tam był ostatni w kolejce. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Służba pokazała poziom ???? wstyd i tyle. Na koniec tej ogromnej kolejki stali panowie w policyjnych mundurach i jakoś mundur nie był dla nich przepustką..odpowiedni przykład zachowania
Do moderacji
Odpowiedz
6
1