A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kiedyś, za dobrych czasów województwa elbląskiego była stacja krwiodawstwa w szpitalu wojskowym, nie było problemu z tłokiem, nie było problemu z oddaniem osocza bo był sprzęt, jak przejęło nas województwo szuwarowo bagienne to się okazało że tam bardziej potrzebny sprzęt i wzięli i zaje#$%. Kolejny powód dla którego nie lubię Srolsztyna
Buractwo w zielonych mundurkach i tak nie rozumie. Święte krowy. Widać jak się spieszyliście by vouchery odebrać, żeby przypadkiem dla Was nie zabrakło. Hańba dla munduru wasze zachowanie.
Hej, a próbowałeś kiedyś oddać krew? Ja mam na koncie ponad 15 l i pomimo tego że jestem zdrowa i raczej nie drobna to zawsze po oddaniu krwi muszę się zdrzemnąć ze 3 godzinki. Taka regeneracja. Zamiast pisać brednie o dłuższym weekendzie proszę spróbować oddać krew.
Tak się składa, że na Dębicę zawiozą Cię bez kolejki. Życzę żebyś tam był ostatni w kolejce. .. .
Chciałem ostatnio oddać krew, pierwszy raz w życiu, ale więcej tego nie zrobię, te pytania, skąd ta krew i dla czego w wiaderku, myślałem że liczy się gest i chęć niesienia dobra.
A ja po oddaniu krwi wracam od razu do pracy u siebie i nic mi nie jest, każdy ma inny organizm.
Wielkie podziękowania dla Wspaniałych osób które przyszły podzielić się życiem, oddaliśmy 51 litrów krwi. Ze 126 osób tylko 13 było po raz pierwszy - choć wiem że nie ostatni. .W krwiodawstwie chodzi o empatie i akcje promujące krwiodawstwo. Nie będziemy przepraszać, że uratowaliśmy dzisiaj wiele żyć, a wszystkich moich krwiodawców proszę o ostudzenie emocji. Czekanie było długie jednak cały personel i osoby które o was dbały (tam na górze) wyszły z oddziału kolo 17.Proszę Was abyście pamiętali, że każdy z Nas poświęcił dzisiejszy dzień w imię ratowania ludzkich istnień i to jest najważniejsze. Jeśli ktoś mi powie jak robić takie akcje lepiej, bo ma w tym doświadczenie- biorąc pod uwagę że nie posiada żadnych środków i działa na rzecz krwiodawstwa angażując się w to wiele miesięcy, to chętnie przyjmę dobre rady. Mam nadzieję że to nie ostatnia taka akcja w Elblągu.
Służba pokazała poziom ???? wstyd i tyle. Na koniec tej ogromnej kolejki stali panowie w policyjnych mundurach i jakoś mundur nie był dla nich przepustką..odpowiedni przykład zachowania
Gdy ty lub ktoś tobie bliski będzie potrzebował krwi inaczej będziesz beczał durniu.
Za to wojsko bez mundurow oddalo bez afiszu