UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chciałabym podziękować wszystkim którzy oddają krew. Jestescie wielcy i macie ogromne serca. Ta krew przedłużyła życie mojej bliskiej osobie , stan był krytyczny więc wiedzielismy co nasz czeka. Mimo wszystko, mielismy szanse spedzic z nią dluzej te ostatnie chwile. Dziękuję.