UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@borys1022 - A to Ty Krwiodawco w okularach i niebieskiej kurtce?(i w koszulce w czarno-białą szachownicę) na całym korytarzu było słychać jak robisz scenę bez powodu. .. Chcesz być medialny? Brawo! udało Ci się! Jeżeli komuś się przydarzy przyjąć Twoją zgorzkniałą krew, to współczuję potencjalnemu biorcy. Przykro, że wśród 'KREWNIAKÓW" są tacy jak Ty. .. Dzielmy się tym co mamy najlepsze.


Anuluj