UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to widać że służba celna niezłą siarę przywaliła i opinie sobie wyrobili że wstyd to mało powiedziane.
No to widać że służba celna niezłą siarę przywaliła i opinie sobie wyrobili że wstyd to mało powiedziane.