UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@borys1022 - No wymieniaj! Stałem na początku kolejki i pamiętam, że od początku, czyli od ok 06;30 stało 4 celników w mundurach, a po 7 przyjechała pani celnik z rodziną. Naprawdę, nie rozumiem co w tym złego, skoro nawet przede mnie wcisnęło się chyba z 5 osób, które przyszły przed 07:30

Krwawy dawca