A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Staliśmy niedaleko służby celnej i po 6 w mundurach stały dwie oso reszzta doszła później i chamsko wepchnęli się na przód do kolegów. Nie ma co kłócić się w komentarzach. Jedynie można wspomnieć, iż ich zachowanie było nie do przyjęcia. Świdaczy to o ich braku kulturze osobistej i szacunku co do pozostałych - chociażby po zwróceniu uwagi przez kilka osób, śmiali się w twarz. Nieładnie z ich strony. Najważniejsze, że chociaż w takim dniu jak dzisiaj udało się bardzo dużo oddać krwi. Super, że można było pomóc! Oby więcej takich akcji i mniej nieprzyzwoitych osób :)
Byłem rano, ale kolejka była tak ogromna, że wróciłem do domu. Spróbuję w przyszłym tygodniu :)
Dwóch celników, do tego jeszcze celniczka z rodziną. Jeszcze wymieniać?
Oooo celnik sie obudzil ...
Brawo Małgorzata! Matka Chrzestna tego zamieszania.
Najbardziej chamski był Pan w niebieskiej kurtce i w okularach, który bezczelnie wydzierał się nie znając sytuacji. Nie był jednym z pierwszych w kolejce i to zapewne było powodem jego bezpodstawnej irytacji.
Dzisiaj jak wspomniano w artykule odbywała się rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Osoby zdecydowane, które przyszły do rejestracji chcąc zostac dawcą szpiku były zapraszane przez przedstawicieli Ośrodka Dawców Szpiku RCKiK w Białymstoku bez kolejki.
Tyle w temacie.
Krzykaczowi życzę, niech się uczy kultury, bo absolutnie niepotrzebne przedstawienie zrobił...
A to fakt. Ten pan krzyczał najbardziej i wyzywał ludzi od prostaków. Ciężko stwierdzić kto zrobił większa trzodę, celnicy czy ten cham w niebieskiej kurtce.
Nigdy nikt Ci kolejki nie zajął?
Z dwoma psami, kotem i rybkami z akwarium
Z dwoma psami, kotem i z papugą na ramieniu :))))))))