Wybrany wątek opinii

Co za bzdury. Przyjechałem pod przychodnię i ustawiłem się w kolejkę i widziałem celników, stało ich 4 a nie JEDEN i było to ok 06:40, więc nie rozumiem skąd ten zarzut. Fakt, potem już w przychodni, dojechało dwóch celników, ale skoro tak krzyczeliście na nich, to trzeba było też zwrócić uwagę ok 7 osobom, które wbiły się na sam początek kolejki, przed celników.
Dawca krwi (2019.11.22)
Staliśmy niedaleko służby celnej i po 6 w mundurach stały dwie oso reszzta doszła później i chamsko wepchnęli się na przód do kolegów. Nie ma co kłócić się w komentarzach. Jedynie można wspomnieć, iż ich zachowanie było nie do przyjęcia. Świdaczy to o ich braku kulturze osobistej i szacunku co do pozostałych - chociażby po zwróceniu uwagi przez kilka osób, śmiali się w twarz. Nieładnie z ich strony. Najważniejsze, że chociaż w takim dniu jak dzisiaj udało się bardzo dużo oddać krwi. Super, że można było pomóc! Oby więcej takich akcji i mniej nieprzyzwoitych osób :)
Dawca krwi (2019.11.22)
Dwóch celników, do tego jeszcze celniczka z rodziną. Jeszcze wymieniać?
borys1022 (2019.11.22)
Oooo celnik sie obudzil ...
Pompek (2019.11.22)
@borys1022 - No wymieniaj! Stałem na początku kolejki i pamiętam, że od początku, czyli od ok 06;30 stało 4 celników w mundurach, a po 7 przyjechała pani celnik z rodziną. Naprawdę, nie rozumiem co w tym złego, skoro nawet przede mnie wcisnęło się chyba z 5 osób, które przyszły przed 07:30
Krwawy dawca (2019.11.22)
@borys1022 - A to Ty Krwiodawco w okularach i niebieskiej kurtce?(i w koszulce w czarno-białą szachownicę) na całym korytarzu było słychać jak robisz scenę bez powodu. .. Chcesz być medialny? Brawo! udało Ci się! Jeżeli komuś się przydarzy przyjąć Twoją zgorzkniałą krew, to współczuję potencjalnemu biorcy. Przykro, że wśród 'KREWNIAKÓW" są tacy jak Ty. .. Dzielmy się tym co mamy najlepsze.
(2019.11.22)
czyli to społeczniak ze zdjęcia nr 7.
Dawca krwi (2019.11.22)
Powrót do komentarzy