A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mogli mieć obaj zielone i mieli na 100%. Kilka razy miałem taką sytuację, że stojąc pierwszym na światłach od Modrzewiny i kiedy zapaliło mi się zielone to będąc na środku skrzyżowania, auta od strony Dąbka jeszcze jechały. Zdarzyło się tak kilka razy, więc wątpię żeby akurat wtedy Ci kierowcy jadący od Dąbka wjechali na czerwonym. Skręt w lewo z Modrzewiny nie jest skrętem bezkolizyjnym
@Referendum2020 - Witam czytelników. Tak się złożyło że byłem świadkiem tego zdarzenia. Opel stał na lewo skręcie. Gdy zapaliło się zielone światło dla lewo skrętu to po prostu ruszył i jechał w lewo w kierunku ulicy Ogólnej. Niestety dla niego Volvo wjechało na skrzyżowanie od strony ulicy Pułkownika Dąbka w stronę Modrzewiny na czerwonym świetle i doszło do kolizji. ( Wiem co piszę bo wszystko nagrała moja kamerka samochodowa ) Niestety na tym skrzyżowaniu to bardzo często spotyka się „ Mistrza kierownicy ‘’ Pozdrawiam Czytelników.
Całkowity brak profesjonalizmu przecież operator monitoringu powinien wiedzieć że o tej minucie i o tej sekundzie dojdzie do kolizji i powinien ustawić kamerę dokładnie w to miejsce.Boże jacy wy jesteście żałośni w tych komentarzach
Oby tylko nagranie to trafiło na policję bo winny powinien ponieść odpowiedzialnosc
To policja nie wie jak działają światła w Elblągu?? Właśnie tak jest:
Jadąc z Modrzewiny i skręcając w lewo jest zielone.
Jadąc od centrum prosto w stronę Modrzewiny też jest zielone.
Z Modrzewiny w lewo to jest poprostu światło zielone, nie tak zwane zielone bezkolizyjne, trzeba ustąpic jadącym z naprzeciwka ale jest to kurewsko trudne bo zazwyczaj ludzie tam zap****alają.
500 cicho
lapsko pszes okno ale tera zimno to nikt niewystawja
Jeśli jechały to na czerwonym! Stań na przystanku tramwajowym i zwróć uwagę. Samochody z Płk.Dąbka mogą jechać na wprost na Modrzewinę i w lewo na Odrodzenia. Następuje zmiana świateł na czerwone i wtedy ruszają auta z Modrzewiny na wprost i lewo skręt na Ogólną. Póżniej ruszają z Ogólnej na wprost i lewo skręt w Płk.Dąbka z otwartym ruchem dla tramwajów.
Co wy piszecie? Po pierwsze obaj mieli zielone. Po drugie dla lewoskrętu nie ma sygnalizatora ze strzałka w lewo oznaczającą bezkolizyjny skręt w lewo. Jest zwykle zielone co oznacza że lewoskręt musi ustąpić jadacym na modrzewine (jeżdżę tamtędy codziennie).