UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co wy piszecie? Po pierwsze obaj mieli zielone. Po drugie dla lewoskrętu nie ma sygnalizatora ze strzałka w lewo oznaczającą bezkolizyjny skręt w lewo. Jest zwykle zielone co oznacza że lewoskręt musi ustąpić jadacym na modrzewine (jeżdżę tamtędy codziennie).

Sebaa

Anuluj