UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co wy piszecie? Po pierwsze obaj mieli zielone. Po drugie dla lewoskrętu nie ma sygnalizatora ze strzałka w lewo oznaczającą bezkolizyjny skręt w lewo. Jest zwykle zielone co oznacza że lewoskręt musi ustąpić jadacym na modrzewine (jeżdżę tamtędy codziennie).
Sebaa