UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całkowity brak profesjonalizmu przecież operator monitoringu powinien wiedzieć że o tej minucie i o tej sekundzie dojdzie do kolizji i powinien ustawić kamerę dokładnie w to miejsce.Boże jacy wy jesteście żałośni w tych komentarzach
Goście