Wybrany wątek opinii

Heheheh Polyiaki uczą sie prowadzić na samochodzie! Jaka dzi-(cz)-kuska! Hahah! A kierunkowskazy u was są czy dalej łapsko przez okno?
Bałtyjsk (2019.11.08)
lapsko pszes okno ale tera zimno to nikt niewystawja
polaczek (2019.11.08)
twoja stara na ulicy wyciąga ręke jak ją swędzi !!!
bang (2019.11.09)
Powrót do komentarzy