Wybrany wątek opinii
Heheheh Polyiaki uczą sie prowadzić na samochodzie! Jaka dzi-(cz)-kuska! Hahah! A kierunkowskazy u was są czy dalej łapsko przez okno?
Do moderacji
Odpowiedz
3
22
lapsko pszes okno ale tera zimno to nikt niewystawja
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
twoja stara na ulicy wyciąga ręke jak ją swędzi !!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2