Wybrany wątek opinii
@Referendum2020 - Witam czytelników. Tak się złożyło że byłem świadkiem tego zdarzenia. Opel stał na lewo skręcie. Gdy zapaliło się zielone światło dla lewo skrętu to po prostu ruszył i jechał w lewo w kierunku ulicy Ogólnej. Niestety dla niego Volvo wjechało na skrzyżowanie od strony ulicy Pułkownika Dąbka w stronę Modrzewiny na czerwonym świetle i doszło do kolizji. ( Wiem co piszę bo wszystko nagrała moja kamerka samochodowa ) Niestety na tym skrzyżowaniu to bardzo często spotyka się „ Mistrza kierownicy ‘’ Pozdrawiam Czytelników.
Do moderacji
Odpowiedz
17
0
Oby tylko nagranie to trafiło na policję bo winny powinien ponieść odpowiedzialnosc
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
Witam czy jest szansa na otrzymanie kopi tego nagrania
Do moderacji
Odpowiedz
0
0