UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To policja nie wie jak działają światła w Elblągu?? Właśnie tak jest: Jadąc z Modrzewiny i skręcając w lewo jest zielone. Jadąc od centrum prosto w stronę Modrzewiny też jest zielone.

ZiomZiom

Anuluj