UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To policja nie wie jak działają światła w Elblągu?? Właśnie tak jest: Jadąc z Modrzewiny i skręcając w lewo jest zielone. Jadąc od centrum prosto w stronę Modrzewiny też jest zielone.
ZiomZiom
To policja nie wie jak działają światła w Elblągu?? Właśnie tak jest: Jadąc z Modrzewiny i skręcając w lewo jest zielone. Jadąc od centrum prosto w stronę Modrzewiny też jest zielone.
ZiomZiom