57
08.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie wiem po co w tym miescie monitoring i po co oplacani sa jego operatorzy ?? jak cos sie stanie to i tak nigdy nic sie nie nagralo. tak samo jak ten dron za setki tysiecy ktorym mial szpiegowac kominy w poszukiwaniu trucicieli. w okolicach
opus (2019.11.08)

info

0  
  0
codziennie jezdze jak kierowca opla z modrzewiny w lewo w gore ogolnej i praktycznie 3-4 razy w tygodniu mam taka sytuacje ze juz jestem na srodku skrzyzowania a jakis patafian gna na wprost na modrzewine tak jak ten w volvlo. tam jest cos chyba zle ustwaione bo ja zawsze mam zielone a tam niemozliwe zeby bylo czerwone do jazdy na wprost, zbyt czesto sie to zdaza. widac specjalisci od wroblewskiego nie ograniaja sygnalizacji swietlnej w miescie, zreszta czemu sie dziwic. oni w dalszym ciagu nie wiedza co to jest zielona fala. to sa idioci po wieczorowkach,
karaczan (2019.11.08)
Sprawa zakończona na miejscu, nie wierzcie co piszą redaktorzy. ..
Zorientowany (2019.11.09)

info

0  
  0
Mogli. To skrzyżowanie powinno dostać znak informujący o ruchu okrężnym. Jadąc od strony CH trzeba się zatrzymać, mimo zielonego. Miejscowi (chyba) o tym wiedzą. Ale obcy zawsze może przegapić fakt, że to tylko wygląda jak rondo. No i w godzinach szczytu łatwo zablokować tramwaj.
jhgfdsa (2019.11.09)
Zatrzymywanie na torowisku jest zabronione. Tory to też skrzyżowanie.
STOP USTAWIE 447 (2019.11.09)
A wystarczy tam awaria sygnalizacji i wtedy widać kto zna przepisy i wie jak się zachować. Może 1 na 10.
Albert Pierrepoint (2019.11.09)

info

1  
  0
twoja stara na ulicy wyciąga ręke jak ją swędzi !!!
bang (2019.11.09)
Pozdrawiam osobę która wczoraj na starym mieście przykleila mi karnego ku... Na szybę za złe parkowanie pooglądaj filmy w necie 30 sek zajmuje zdjęcie takiej naklejeczki. We wtorek znowu tam będę więc lepiej zamów ich więcej.
Kierowca bombowca (2019.11.09)
Tak właśnie tak. Jeździmy codziennie z Modrzewiny i bardzo często dochodzi na tym skrzyżowaniu do dziwnych zdarzeń, albo kierowcy sa niedouczeni albo sygnalizacja jest źle ustawiona
(2019.11.09)
Naucz się ortografii, 500+
(2019.11.09)