A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie wiem po co w tym miescie monitoring i po co oplacani sa jego operatorzy ?? jak cos sie stanie to i tak nigdy nic sie nie nagralo. tak samo jak ten dron za setki tysiecy ktorym mial szpiegowac kominy w poszukiwaniu trucicieli. w okolicach
codziennie jezdze jak kierowca opla z modrzewiny w lewo w gore ogolnej i praktycznie 3-4 razy w tygodniu mam taka sytuacje ze juz jestem na srodku skrzyzowania a jakis patafian gna na wprost na modrzewine tak jak ten w volvlo. tam jest cos chyba zle ustwaione bo ja zawsze mam zielone a tam niemozliwe zeby bylo czerwone do jazdy na wprost, zbyt czesto sie to zdaza. widac specjalisci od wroblewskiego nie ograniaja sygnalizacji swietlnej w miescie, zreszta czemu sie dziwic. oni w dalszym ciagu nie wiedza co to jest zielona fala. to sa idioci po wieczorowkach,
Sprawa zakończona na miejscu, nie wierzcie co piszą redaktorzy. ..
Mogli. To skrzyżowanie powinno dostać znak informujący o ruchu okrężnym. Jadąc od strony CH trzeba się zatrzymać, mimo zielonego. Miejscowi (chyba) o tym wiedzą. Ale obcy zawsze może przegapić fakt, że to tylko wygląda jak rondo. No i w godzinach szczytu łatwo zablokować tramwaj.
Zatrzymywanie na torowisku jest zabronione. Tory to też skrzyżowanie.
A wystarczy tam awaria sygnalizacji i wtedy widać kto zna przepisy i wie jak się zachować. Może 1 na 10.
twoja stara na ulicy wyciąga ręke jak ją swędzi !!!
Pozdrawiam osobę która wczoraj na starym mieście przykleila mi karnego ku... Na szybę za złe parkowanie pooglądaj filmy w necie 30 sek zajmuje zdjęcie takiej naklejeczki. We wtorek znowu tam będę więc lepiej zamów ich więcej.
Tak właśnie tak. Jeździmy codziennie z Modrzewiny i bardzo często dochodzi na tym skrzyżowaniu do dziwnych zdarzeń, albo kierowcy sa niedouczeni albo sygnalizacja jest źle ustawiona
Naucz się ortografii, 500+