UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co wy piszecie? Po pierwsze obaj mieli zielone. Po drugie dla lewoskrętu nie ma sygnalizatora ze strzałka w lewo oznaczającą bezkolizyjny skręt w lewo. Jest zwykle zielone co oznacza że lewoskręt musi ustąpić jadacym na modrzewine (jeżdżę tamtędy codziennie).
Sebaa