UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mogli mieć obaj zielone i mieli na 100%. Kilka razy miałem taką sytuację, że stojąc pierwszym na światłach od Modrzewiny i kiedy zapaliło mi się zielone to będąc na środku skrzyżowania, auta od strony Dąbka jeszcze jechały. Zdarzyło się tak kilka razy, więc wątpię żeby akurat wtedy Ci kierowcy jadący od Dąbka wjechali na czerwonym. Skręt w lewo z Modrzewiny nie jest skrętem bezkolizyjnym
Ploterek