UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Całkowity brak profesjonalizmu przecież operator monitoringu powinien wiedzieć że o tej minucie i o tej sekundzie dojdzie do kolizji i powinien ustawić kamerę dokładnie w to miejsce.Boże jacy wy jesteście żałośni w tych komentarzach

Goście