Wybrany wątek opinii

" Niestety w momencie kolizji miejski monitoring odwrócony był w inną stronę. " - standardowo w elblążlowie
Referendum2020 (2019.11.08)
@Referendum2020 - Witam czytelników. Tak się złożyło że byłem świadkiem tego zdarzenia. Opel stał na lewo skręcie. Gdy zapaliło się zielone światło dla lewo skrętu to po prostu ruszył i jechał w lewo w kierunku ulicy Ogólnej. Niestety dla niego Volvo wjechało na skrzyżowanie od strony ulicy Pułkownika Dąbka w stronę Modrzewiny na czerwonym świetle i doszło do kolizji. ( Wiem co piszę bo wszystko nagrała moja kamerka samochodowa ) Niestety na tym skrzyżowaniu to bardzo często spotyka się „ Mistrza kierownicy ‘’ Pozdrawiam Czytelników.
Kierowca i świadek (2019.11.08)
Powrót do komentarzy