UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z Modrzewiny w lewo to jest poprostu światło zielone, nie tak zwane zielone bezkolizyjne, trzeba ustąpic jadącym z naprzeciwka ale jest to kurewsko trudne bo zazwyczaj ludzie tam zap****alają.

Ziom

Anuluj