UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z Modrzewiny w lewo to jest poprostu światło zielone, nie tak zwane zielone bezkolizyjne, trzeba ustąpic jadącym z naprzeciwka ale jest to kurewsko trudne bo zazwyczaj ludzie tam zap****alają.
Ziom
Z Modrzewiny w lewo to jest poprostu światło zielone, nie tak zwane zielone bezkolizyjne, trzeba ustąpic jadącym z naprzeciwka ale jest to kurewsko trudne bo zazwyczaj ludzie tam zap****alają.
Ziom