A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wiesz co to jest grobla?? Raczej tam jest ul. Grobli św Jerzego. A nie Grobla św. Jerzego.
Ale żeby firemka w listopadzie zatrudnionego dzieciaka żeby zusu nie płacić na skuterze puszczała do klientów to już szczyt cebulactwa. Zapewne chodzi o foremkę na literę d z leclerca
baby to tylko do ruch....a się nadają
właśnie to gruba przesada, od dłuższego czasu do nawet małej stłuczki przyjeżdza za dużo wozów strażackich, że też nie szkoda tych kosztów, nikt na tym nie panuje, a to widać gołym okiem, ale oni mają dodatkowo płacone za wyjazdy i dlatego taka patologia istnieje
Nie, tam właśnie jest Grobla św. Jerzego, a nie ulica Grobli. .. .. To tak samo jak tumany piszą: "ul. Plac Grunwaldzki"
Dysponuje 112 i oni wysyłają dyspozytor PSP dostaje tylko powiadomienie i wysyła bo nie on przyjmował zgłoszenie skutki uboczne numeru 112 zgłoszenia przechodzą przez dwóch ludzi w dwóch różnych miejscach a czas leci....
Za narażenie zdrowia i życia mandat 500zł, WOW
To dlatego trzeba uważać na drodze. Tak samo tłumaczył się Najsztub, jak rozjechał na przejściu kobietę. Co maja warunki do bezpieczeństwa?Za wszystko, co dzieje sie z samochodem odpowiada kierowca. A jak niedowidzi, to niech nie wsiada do auta.
O paczke chipsów, że nie patrzyła na drogę tylko napierdzielała na messengerze w telefonie w czasie jazdy. Za małe mandaty są za to i za mało policji na mieście. Może by się w końcu jeden z drugim nauczył czym się trzeba zająć w czasie jazdy.
Zwykłe czepialstwo! Sens i rezultat jest ten sam. Skoro już się czepiasz, to sam/a zacznij postać po polsku!