43
06.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wiesz co to jest grobla?? Raczej tam jest ul. Grobli św Jerzego. A nie Grobla św. Jerzego.
(2019.11.07)
Ale żeby firemka w listopadzie zatrudnionego dzieciaka żeby zusu nie płacić na skuterze puszczała do klientów to już szczyt cebulactwa. Zapewne chodzi o foremkę na literę d z leclerca
(2019.11.07)

info

3  
  3
baby to tylko do ruch....a się nadają
Jjiiooo (2019.11.07)

info

2  
  5
właśnie to gruba przesada, od dłuższego czasu do nawet małej stłuczki przyjeżdza za dużo wozów strażackich, że też nie szkoda tych kosztów, nikt na tym nie panuje, a to widać gołym okiem, ale oni mają dodatkowo płacone za wyjazdy i dlatego taka patologia istnieje
(2019.11.07)
Nie, tam właśnie jest Grobla św. Jerzego, a nie ulica Grobli. .. .. To tak samo jak tumany piszą: "ul. Plac Grunwaldzki"
Ploterek (2019.11.07)
Dysponuje 112 i oni wysyłają dyspozytor PSP dostaje tylko powiadomienie i wysyła bo nie on przyjmował zgłoszenie skutki uboczne numeru 112 zgłoszenia przechodzą przez dwóch ludzi w dwóch różnych miejscach a czas leci....
szkoda gadać (2019.11.07)
Za narażenie zdrowia i życia mandat 500zł, WOW
Andrzejs (2019.11.07)

info

6  
  1
To dlatego trzeba uważać na drodze. Tak samo tłumaczył się Najsztub, jak rozjechał na przejściu kobietę. Co maja warunki do bezpieczeństwa?Za wszystko, co dzieje sie z samochodem odpowiada kierowca. A jak niedowidzi, to niech nie wsiada do auta.
mm263 (2019.11.07)
O paczke chipsów, że nie patrzyła na drogę tylko napierdzielała na messengerze w telefonie w czasie jazdy. Za małe mandaty są za to i za mało policji na mieście. Może by się w końcu jeden z drugim nauczył czym się trzeba zająć w czasie jazdy.
(2019.11.07)

info

1  
  1
Zwykłe czepialstwo! Sens i rezultat jest ten sam. Skoro już się czepiasz, to sam/a zacznij postać po polsku!
Lisa (2019.11.07)