Wybrany wątek opinii
Po co tyle straży pożarnej? Czy dyspozytor nie może skonkretyzowac zgłoszenia w taki sposób żeby nie wypuszczać bez potrzeby takich służb??? Przecież to są koszta- nie zawsze uzasadnione.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
właśnie to gruba przesada, od dłuższego czasu do nawet małej stłuczki przyjeżdza za dużo wozów strażackich, że też nie szkoda tych kosztów, nikt na tym nie panuje, a to widać gołym okiem, ale oni mają dodatkowo płacone za wyjazdy i dlatego taka patologia istnieje
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Dysponuje 112 i oni wysyłają dyspozytor PSP dostaje tylko powiadomienie i wysyła bo nie on przyjmował zgłoszenie skutki uboczne numeru 112 zgłoszenia przechodzą przez dwóch ludzi w dwóch różnych miejscach a czas leci....
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Bo strażacy za każdy wyjazd mają kasę. To nie pierwszy przypadek, że do potrąconego rowerzysty, pieszego, motorowerzysty czy delikatnej kolizji/zarysowania wysyłają ciężki sprzęt, a czasami nawet po 2-3 samochody.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Anonimek1 - straż już przegina od dłuższego czasu z tymi wyjazdami, a później lament że kasy nie mają, może ktoś w końcu zrobi z tym orządek bo kasa w błoto idzie z naszych podatków
Do moderacji
Odpowiedz
0
0