UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dysponuje 112 i oni wysyłają dyspozytor PSP dostaje tylko powiadomienie i wysyła bo nie on przyjmował zgłoszenie skutki uboczne numeru 112 zgłoszenia przechodzą przez dwóch ludzi w dwóch różnych miejscach a czas leci....

szkoda gadać