UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

właśnie to gruba przesada, od dłuższego czasu do nawet małej stłuczki przyjeżdza za dużo wozów strażackich, że też nie szkoda tych kosztów, nikt na tym nie panuje, a to widać gołym okiem, ale oni mają dodatkowo płacone za wyjazdy i dlatego taka patologia istnieje