UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O paczke chipsów, że nie patrzyła na drogę tylko napierdzielała na messengerze w telefonie w czasie jazdy. Za małe mandaty są za to i za mało policji na mieście. Może by się w końcu jeden z drugim nauczył czym się trzeba zająć w czasie jazdy.