UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To dlatego trzeba uważać na drodze. Tak samo tłumaczył się Najsztub, jak rozjechał na przejściu kobietę. Co maja warunki do bezpieczeństwa?Za wszystko, co dzieje sie z samochodem odpowiada kierowca. A jak niedowidzi, to niech nie wsiada do auta.

mm263