UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To dlatego trzeba uważać na drodze. Tak samo tłumaczył się Najsztub, jak rozjechał na przejściu kobietę. Co maja warunki do bezpieczeństwa?Za wszystko, co dzieje sie z samochodem odpowiada kierowca. A jak niedowidzi, to niech nie wsiada do auta.

mm263

Anuluj