UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To dlatego trzeba uważać na drodze. Tak samo tłumaczył się Najsztub, jak rozjechał na przejściu kobietę. Co maja warunki do bezpieczeństwa?Za wszystko, co dzieje sie z samochodem odpowiada kierowca. A jak niedowidzi, to niech nie wsiada do auta.
mm263