UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dysponuje 112 i oni wysyłają dyspozytor PSP dostaje tylko powiadomienie i wysyła bo nie on przyjmował zgłoszenie skutki uboczne numeru 112 zgłoszenia przechodzą przez dwóch ludzi w dwóch różnych miejscach a czas leci....
szkoda gadać