UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dysponuje 112 i oni wysyłają dyspozytor PSP dostaje tylko powiadomienie i wysyła bo nie on przyjmował zgłoszenie skutki uboczne numeru 112 zgłoszenia przechodzą przez dwóch ludzi w dwóch różnych miejscach a czas leci....

szkoda gadać

Anuluj