UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
właśnie to gruba przesada, od dłuższego czasu do nawet małej stłuczki przyjeżdza za dużo wozów strażackich, że też nie szkoda tych kosztów, nikt na tym nie panuje, a to widać gołym okiem, ale oni mają dodatkowo płacone za wyjazdy i dlatego taka patologia istnieje