43
06.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kultury mlody sie uczy, nie wiedzial ze kobiety maja pierszenstwo - wlasnie dlatego zeby nie bylo "wypadkow przy pracy. "
(2019.11.06)

info

11  
  10
Po pierwsze to ta kobieta NIE USTAPILA PIERWSZENSTWA!!!!!Nie ma czegoś takiego jak wymuszenie pierszenstwa
(2019.11.06)
Czy kierowca skutera miał elementy odblaskowe?
Gosc (2019.11.06)
Gdy dojechaliśmy nie było żadnej pizzy, skąd te przypuszczenia. Przecież nikt z nas by jej komuś nie zjadł. Zwłaszcza, ze taka biedna była wegetariańska, nawet sosu nie dali.
InspektorGruby (2019.11.06)
Po co tyle straży pożarnej? Czy dyspozytor nie może skonkretyzowac zgłoszenia w taki sposób żeby nie wypuszczać bez potrzeby takich służb??? Przecież to są koszta- nie zawsze uzasadnione.
(2019.11.06)
A czy Pani z Toyoty miała elementy odblaskowe?
tedy (2019.11.06)
Jak niewiele trzeba by zginąć w wypadku drogowym, lub być poszkodowanym. Kilka minut wcześniej czekałem na autobus 13,widziałem tego chłopaka jadącego skuterem. Jechał spokojnie przez ul. Traugutta, z pizzą za pewne do klienta. .. Zastanawiającym jest fakt, że poruszający się samochodami zapominają o innych użytkownikach dróg. ..
Znaki czasu (2019.11.06)

info

14  
  0
Jak jade rowerem i widzę kobietę za kierownica to schodze z roweru i czekam aż odjedzie, tak jest o wiele bezpieczniej.
Rowerzysta 2019 (2019.11.06)

info

10  
  6
Krótka, merytoryczna uwaga do autora tekstu - częstym błędem logicznym jest pleonazm, np. "masło maślane", "cofnąć się do tyłu" czy "kontynuować dalej", a w wykonaniu autora informacji "ul. Grobla św. Jerzego". Po prostu - grobla jest rodzajem ulicy, dlatego prawidłowo się zapisuje Grobla św. Jerzego (tak samo jak Stary Rynek, a nie ul. Stary Rynek, który ma kształt ulicy). Z nadzieją rzucam ten mój wpis, mając nadzieję, że nie będzie to groch o ścianę.
RodemzElbląga (2019.11.06)
@RodemzElbląga - Skoro ulica nosi nazwe Grobla Sw Jerzego to jest to ulica :D Wazny jest Jerzy a nie jakas grobla w nazwie. ktoś powie ulica Grobla Sw Jerzego zamaist ulica Grobli Sw Jerzego. Co tez brzmi dziwnie jakby Grobla do niego przynalezala i byla warta upamietnienia bardziej jako on sam ( moze jest tam pochowany XD albo sam ja usypal). Osobiscie nie pasuje mi nazwa tej ulicy. taka niepospolita i wymawiana bez odmiany. Takie niepolskie to. Analogicznie np wymyślam teraz Ulica Lotnisko Lecha Walesy, czy to nie jest dziwne? Ulica Lotniska Lecha Walesy juz brzmi poprawniej ale dalej robi wode z mózgu.
(2019.11.07)