A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kultury mlody sie uczy, nie wiedzial ze kobiety maja pierszenstwo - wlasnie dlatego zeby nie bylo "wypadkow przy pracy. "
Po pierwsze to ta kobieta NIE USTAPILA PIERWSZENSTWA!!!!!Nie ma czegoś takiego jak wymuszenie pierszenstwa
Czy kierowca skutera miał elementy odblaskowe?
Gdy dojechaliśmy nie było żadnej pizzy, skąd te przypuszczenia. Przecież nikt z nas by jej komuś nie zjadł. Zwłaszcza, ze taka biedna była wegetariańska, nawet sosu nie dali.
Po co tyle straży pożarnej? Czy dyspozytor nie może skonkretyzowac zgłoszenia w taki sposób żeby nie wypuszczać bez potrzeby takich służb??? Przecież to są koszta- nie zawsze uzasadnione.
A czy Pani z Toyoty miała elementy odblaskowe?
Jak niewiele trzeba by zginąć w wypadku drogowym, lub być poszkodowanym. Kilka minut wcześniej czekałem na autobus 13,widziałem tego chłopaka jadącego skuterem. Jechał spokojnie przez ul. Traugutta, z pizzą za pewne do klienta. .. Zastanawiającym jest fakt, że poruszający się samochodami zapominają o innych użytkownikach dróg. ..
Jak jade rowerem i widzę kobietę za kierownica to schodze z roweru i czekam aż odjedzie, tak jest o wiele bezpieczniej.
Krótka, merytoryczna uwaga do autora tekstu - częstym błędem logicznym jest pleonazm, np. "masło maślane", "cofnąć się do tyłu" czy "kontynuować dalej", a w wykonaniu autora informacji "ul. Grobla św. Jerzego". Po prostu - grobla jest rodzajem ulicy, dlatego prawidłowo się zapisuje Grobla św. Jerzego (tak samo jak Stary Rynek, a nie ul. Stary Rynek, który ma kształt ulicy). Z nadzieją rzucam ten mój wpis, mając nadzieję, że nie będzie to groch o ścianę.
@RodemzElbląga - Skoro ulica nosi nazwe Grobla Sw Jerzego to jest to ulica :D Wazny jest Jerzy a nie jakas grobla w nazwie. ktoś powie ulica Grobla Sw Jerzego zamaist ulica Grobli Sw Jerzego. Co tez brzmi dziwnie jakby Grobla do niego przynalezala i byla warta upamietnienia bardziej jako on sam ( moze jest tam pochowany XD albo sam ja usypal). Osobiscie nie pasuje mi nazwa tej ulicy. taka niepospolita i wymawiana bez odmiany. Takie niepolskie to. Analogicznie np wymyślam teraz Ulica Lotnisko Lecha Walesy, czy to nie jest dziwne? Ulica Lotniska Lecha Walesy juz brzmi poprawniej ale dalej robi wode z mózgu.