A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Miał kamizelkę!
Bardzo pobłażliwa ta policja. Dali tylko 500 zl mandatu - czyli prawie nic. A przecież kierowca skutera w tego typu wypadku mógł bardzo łatwo stracić życie lub permanentnie zdrowie. Zwracam się do Policji: Uruchomić proszę swoje szare komórki w tych dofinansowanych przez państwo ostatnimi czasy głowach i karać dotkliwiej osoby, które stwarzają zagrożenie życia w ruchu ulicznym. W tym przypadku, uratowała prędkość skutera i natychmiastowa reakcja kierowcy skutera, ale gdyby nie to, sytuacja mogłaby się skończyć czarnym workiem na zwłoki. Wymuszenie pierwszeństwa samochodu osobowego na jednośladzie to nie to samo co auta na aucie. 500zl mandatu? Żałosne. .Za wymuszenie pierwszeństwa na jednośladzie policja powinna zabierać prawo jazdy na co najmniej pół roku. Zeby glupi zmądrzał albo chociaż inni wokół mieli chwile wytchnienia i spokój ducha. Choć przez chwile. ..
Nigdy nie zrozumiem podejścia policji. Karają za rezultaty a nie za czyny. .WFT?
Przecież liczy się czyń a nie rezultat. To że nic się nie stało poszkodowanemu to nie podstawa do łagodzenia kary sprawcy a jedynie szczęście poszkodowanego, co nie ma żadnego związku z prawem.
@tedy - Nie pani z Toyoty nie miała mózgu
Najgorsze, że większość kierowców jeździ nie znając przepisów. nie wiem jakim cudem zdali egzamin na prawo jazdy?
Zwykła kolizja, po co tam straż?
Szanowni znawcy - proszę sięgnąć do źródła - Georgendamm, a nie Georgenstrasse
@JudgeDredd - No cóż policjantów mamy jakich mamy ! Szkoda tylko na nich naszej kasy! Proponowałbym może zmianę komendanta, który chociaż troszkę więcej wprowadziłby dyscypliny w tej jednostce.
Baba jak zwykle. Minusujcie kobitki ale prawda jest taka, że jeździć nie potraficie. Telefoniki przy uchu i smski pisać podczas jazdy owszem.
Grobla - wał ziemny zatrzymujący i utrzymujący wodę w sztucznym zbiorniku np. stawie, kanale itp. i nadal uważasz, że to grobla a nie ulica??