Elblążanie odwiedzają groby bliskich
Elblążanie odwiedzają groby bliskich (fot. Michał Skroboszewski)
Dzień Wszystkich Świętych. Elblążanie licznie odwiedzają groby bliskich. Na największe nekropolie - Dębica i Agrykola - można dotrzeć bezpłatną komunikacją miejską. Zobacz fotoreportaż.