Wybrany wątek opinii
Jesteście żałośni i obrzydliwi z tą swoją obłudą! Każdy wystrojony jak na wesele czy raczej wiejską dyskotekę, za grosz gustu czy umiaru. I ta konkurencja "Kto przyniesie większego". Bez mała jak nastolatkowie porównujące swoje przyrodzenia. Kto upokorzy sąsiadów pokazem grubości portfela i niezmierzonych pokładów kiczu? Kto więcej wyda na znicze elektryczne grające Ave Maria, świecące laserkami i uaktualniające status na Facebooku? Kto ubierze lepsze futro czy weźmie droższą torebkę? Kto ma nowszego smartfona? Tak wam przeszkadzają żebracy? A kto w kościele na mszy z biskupem kajał się za grzechy i obiecywał zajmować się nie tylko zmarłymi, ale też żywymi w potrzebie? Marność, wszystko marność!
Do moderacji
Odpowiedz
21
27
Sam jesteś żałosny niedomyty dewiancie myślący o nastoletnich siurkach!
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
Co, pokręciło Cię po Zakręconej Frytce? Czy może zamkneli Ci przed tym głupim ryłem?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Widać, że zabolał komentarz elbląską cebulę. Odstawiają śmieszną szopkę, później się pomodlą, a na koniec będą obgadywać sąsiada. Mam innych 364 dni, by odwiedzić groby zmarłych, a 1.11 traktuję jako wolny dzień.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Zebracy.... Najłatwiej poprosić nie robiąc nic... Wiem wiem zaraz będzie fala nienawiści na moją osobę pech... Każdy jest kowalem własnego losu ja tam wolę w futrze iść po cmentarzu niż siedzieć tam z kubkiem prosząc o 2 zł. PS oni naprawdę w taki dzień są w stanie zebrać gruba kasę...
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ale to jest grupa zorganizowana. To nie są przypadkowi biedni ludzie w potrzebie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ale to jest grupa zorganizowana. To nie są przypadkowi biedni ludzie w potrzebie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0