UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczątki chociaż by najmniejsze będą w tym miejscu nie zależnie od opłaty, na szczęście zmarli nie są już materialistami - taki to wieczny odpoczynek. A to, że za 40,50 czy 60 jakiegoś z obecnych grobów nie będzie zależy od rodziny pochowanego.

Tomasz 85

Anuluj