Wybrany wątek opinii

Jednorazowo można zapłacić za 20 lat 'wiecznego spoczynku'. Dopiero wtedy kolejna opłata. Jeżeli jej nie ma grób idzie do likwidacji. Ile z dzisiejszych grobów będzie jeszcze za lat 40,60 ? Taki to wieczny odpoczynek ?
(2019.11.01)
Szczątki chociaż by najmniejsze będą w tym miejscu nie zależnie od opłaty, na szczęście zmarli nie są już materialistami - taki to wieczny odpoczynek. A to, że za 40,50 czy 60 jakiegoś z obecnych grobów nie będzie zależy od rodziny pochowanego.
Tomasz 85 (2019.11.01)
@Tomasz 85 - Z tego co mi wiadomo, wraz z likwidacja nastepuje ekshumacja, a więc szczątki nie bedą w tym miejscu.
(2019.11.01)
Jak ekshumacja ? Proszę zweryfikować informację i nie siać plotki !
oboje razem (2019.11.01)
Przejdź na judaizm - im nie wolno robić ekshumacji (ale tylko w Polsce!), więc Twoje zwłoki będą tu leżeć tyle, na ile natura pozwoli. I to kompletnie za darmo. Inaczej Twoja rodzina będzie mogła zgłosić antysemityzm i jeszcze zarobi.
(2019.11.02)
Powrót do komentarzy