UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jednorazowo można zapłacić za 20 lat 'wiecznego spoczynku'. Dopiero wtedy kolejna opłata. Jeżeli jej nie ma grób idzie do likwidacji. Ile z dzisiejszych grobów będzie jeszcze za lat 40,60 ? Taki to wieczny odpoczynek ?