UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To źle wiesz. Dwa groby, połączono w jeden, czyli zlikwidowano jeden pomnik, postawiono na jednym z dwóch miejsc nowy pomnik już jako dwu osobowy. Nikt, żadnej ekshumacji nie robił. Wiesz jakie są koszta ekshumacji?? I kto by te koszta wziął na siebie??

Tomasz 85