UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteście żałośni i obrzydliwi z tą swoją obłudą! Każdy wystrojony jak na wesele czy raczej wiejską dyskotekę, za grosz gustu czy umiaru. I ta konkurencja "Kto przyniesie większego". Bez mała jak nastolatkowie porównujące swoje przyrodzenia. Kto upokorzy sąsiadów pokazem grubości portfela i niezmierzonych pokładów kiczu? Kto więcej wyda na znicze elektryczne grające Ave Maria, świecące laserkami i uaktualniające status na Facebooku? Kto ubierze lepsze futro czy weźmie droższą torebkę? Kto ma nowszego smartfona? Tak wam przeszkadzają żebracy? A kto w kościele na mszy z biskupem kajał się za grzechy i obiecywał zajmować się nie tylko zmarłymi, ale też żywymi w potrzebie? Marność, wszystko marność!


Anuluj