A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wyspali się po hallo win i przyszli ;) o 11, a raczej ktoś ich przywiózł, na koniec pobierając % za bilet na i z miejsca zarobku :). Łapczywość ludzka nie zna granic.
@Tomasz 85 - Piszesz o jakiejś( chyba ?) konkretnej sytuacji ale w sposób taki, że niewiele z tego można zrozumieć. A ekshumacje to żadne finansowe katastrofy i nie są wcale rzadkie. Ludzie często przenoszą zwłoki swoich krewnych do grobów rodzinnych. Nie słyszałem aby ktoś na poczet zapłaty zastawiał dom czy mieszkanie.
Biedni ludzie nie robią ekshumacji, ekshumacja to wydatek min. tyś. Kto by te tysiące w skali roku brał na siebie?? A ludzie różne dziwne rzeczy i z różnych powodów robią.
Tegoroczna komunikacji to wielka porażka. Mam nadzieję że na przyszły rok będzie ich więcej.
Rumuni lub Bułgarzy. Niedaleko krzyża katyńskiego słyszałem rozmowe dwóch śniadych na Agrikoli. Jeden trzymal kilkuletnia dziewczynke na kolanach plus kubek a drugi stał nad nimi. Wolą to robic jak uczciwie zarobic na życie. A są bo ludzie dają ;-)
Komunikacja ok. , samochód został dzisiaj w garażu: ) Likwidacja grobu ?Hmm. zawsze są tabliczki z informacją, jak ktoś odwiedza bliskich to napewno zauważy. .. A koszt około 100 zł plus-minus za dwadzieścia lat to chyba nie majątek???
Oplata za grób 500 zlotych kosztuje oplacalam na wiosnę za dwa groby 1000 zł.zapłaciłam
Widać, że zabolał komentarz elbląską cebulę. Odstawiają śmieszną szopkę, później się pomodlą, a na koniec będą obgadywać sąsiada. Mam innych 364 dni, by odwiedzić groby zmarłych, a 1.11 traktuję jako wolny dzień.
Słyszałem że Haron z Syriuszem będzie dowoził.
Przejdź na judaizm - im nie wolno robić ekshumacji (ale tylko w Polsce!), więc Twoje zwłoki będą tu leżeć tyle, na ile natura pozwoli. I to kompletnie za darmo. Inaczej Twoja rodzina będzie mogła zgłosić antysemityzm i jeszcze zarobi.