UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jednorazowo można zapłacić za 20 lat 'wiecznego spoczynku'. Dopiero wtedy kolejna opłata. Jeżeli jej nie ma grób idzie do likwidacji. Ile z dzisiejszych grobów będzie jeszcze za lat 40,60 ? Taki to wieczny odpoczynek ?