UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zauważyliście, że nagle we wszystkich miejsach na cmentarzu na raz pojawili się żebracy? Byłam od 7, nie widziałam żadnego, i około 11 wysyp na każdym skrzyżowaniu alejek.
Zauważyliście, że nagle we wszystkich miejsach na cmentarzu na raz pojawili się żebracy? Byłam od 7, nie widziałam żadnego, i około 11 wysyp na każdym skrzyżowaniu alejek.