Wybrany wątek opinii

Zauważyliście, że nagle we wszystkich miejsach na cmentarzu na raz pojawili się żebracy? Byłam od 7, nie widziałam żadnego, i około 11 wysyp na każdym skrzyżowaniu alejek.
(2019.11.01)
Wyspali się po hallo win i przyszli ;) o 11, a raczej ktoś ich przywiózł, na koniec pobierając % za bilet na i z miejsca zarobku :). Łapczywość ludzka nie zna granic.
Joshua (2019.11.01)
Rumuni lub Bułgarzy. Niedaleko krzyża katyńskiego słyszałem rozmowe dwóch śniadych na Agrikoli. Jeden trzymal kilkuletnia dziewczynke na kolanach plus kubek a drugi stał nad nimi. Wolą to robic jak uczciwie zarobic na życie. A są bo ludzie dają ;-)
SyroB (2019.11.01)
Powrót do komentarzy