Wybrany wątek opinii
Zauważyliście, że nagle we wszystkich miejsach na cmentarzu na raz pojawili się żebracy? Byłam od 7, nie widziałam żadnego, i około 11 wysyp na każdym skrzyżowaniu alejek.
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
Wyspali się po hallo win i przyszli ;) o 11, a raczej ktoś ich przywiózł, na koniec pobierając % za bilet na i z miejsca zarobku :). Łapczywość ludzka nie zna granic.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Rumuni lub Bułgarzy. Niedaleko krzyża katyńskiego słyszałem rozmowe dwóch śniadych na Agrikoli. Jeden trzymal kilkuletnia dziewczynke na kolanach plus kubek a drugi stał nad nimi. Wolą to robic jak uczciwie zarobic na życie. A są bo ludzie dają ;-)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1