69
24.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co to za targi pracy. Raczej targ niewolników. Byłem z moją siostrą i tak zerkalem na oferty handlowców bo to branża w której pracuję. Obecnie zarabiam 5200 netto (sama podstawa bez premii) jako handlowiec w branży budowlanej (pracodawca z trojmiasta). Podobna oferta w Elblagu. 2200 netto po 3 mies. 2500 netto. Szkoda czasu i organizowania takich targów. Dlaczego nikt nie przedstawi statystyk ilu ludzi było i ilu znalazło pracę w której utrzymali się dłużej jak okres próbny. A nie przedstawiają dla tego bo wiedzą, że to tylko wyciąganie pieniędzy na takie targi. TARGI TO JEDNE WIELKIE NIC
(2019.10.25)

info

10  
  0
Niestety, ale w tych czasach mamy najwięcej dyrektorów sfinansowanych przez 500+, nie po to on latami pił piwo pod sklepem i oglądał dlaczego ja żeby teraz robić na kogoś, on chce więcej zarobić niż pracodawca i mniej o 10x robić niż pracodawca w czasach kiedy musiał na to zapracować. Niektórzy pracują po 12-16 godzin na swoje firmy żeby później mieć trochę luzu i czegoś się dorobić, ale bezmuzgi dyrektor 500+ tego nie rozumie. Jestem dyrektorem butelki, wykształcenie zerowe, umiejętności zerowe, a wypłaty żądam cztero zerowe. Przecież szef zarobiony i ręce trzyma w kieszeni podjeźdza bentleyem, to jaki przykład daje, szef to powinien sam pracować więcej niż pracownicy i mniej zarobić.
Pracodawca2000zlNetto (2019.10.25)
Żeby żyć godnie trzeba swoją osobą coś reprezentować i napewno nie zaczniesz od stawki 1600,a 3,5tys
Pracodawca2000zlNetto (2019.10.25)
Niestety, ale w tych czasach mamy najwięcej dyrektorów sfinansowanych przez 500+, nie po to on latami pił piwo pod sklepem i oglądał dlaczego ja żeby teraz robić na kogoś, on chce więcej zarobić niż pracodawca i mniej o 10x robić niż pracodawca w czasach kiedy musiał na to zapracować. Niektórzy pracują po 12-16 godzin na swoje firmy żeby później mieć trochę luzu i czegoś się dorobić, ale bezmuzgi dyrektor 500+ tego nie rozumie. Jestem dyrektorem butelki, wykształcenie zerowe, umiejętności zerowe, a wypłaty żądam cztero zerowe. Przecież szef zarobiony i ręce trzyma w kieszeni podjeźdza bentleyem, to jaki przykład daje, szef to powinien sam pracować więcej niż pracownicy i mniej zarobić.
Pracodawca2000zlNetto (2019.10.25)

info

1  
  4
Twój stary że nie strzepal się do kibla
(2019.10.25)
Właśnie dla takich jak ty jest najniższa krajowa, nic sobą nie reprezentujesz
DoGoscisCoJestWPlecy (2019.10.25)
Wyjechał bo nie jest zaradny i sobie nie potrafi poradzić
(2019.10.25)
Jedni dają pracę, inni szukają tylko kasy i leżenia
(2019.10.25)
Wyleciales za leżenie czy picie? Ja daje po 30-40 zł i nikogo znaleźć nie mogę, wymóg to praca przez 8-10h dziennie a nie 3h
(2019.10.25)
By być kierownikiem budowy trzeba zaliczyć staż inżynier - 3 lata, technik 5 lat i zdać egzaminy na uprawnienia budowlane. Pitolisz trzy po trzy synku. Siedem tyś. to zarabiasz pewnie w starych, z taką wiedzą.
(2019.10.25)