69
24.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zacznijmy od tego, że są ludzie, którzy są po studiach i emerytura lub normalni z średnim wykształceniem 1200 złoty, Ci co mają 2000 tysiące złoty to chyba urzędnicy, 25 lat pracuje ktoś, a gó. .no z tego ma, młodzi zarobią a starsi schorowani ?
młodepokolenie (2019.10.24)
Dał znak zapytania, mądralo, napisał "ile, 4 mln??? “ czyli, przypuszcza że 4 bańki, ale są to przybliżone rachunki...
(2019.10.24)
Nie wolno wrzucać wszystkich do jednego worka, nie wszyscy przebalują pół życia. .są ludzie którzy ciężko pracują 25lat i nic tylko marne grosze, a potem takie osoby żyją tak jak żyją, jak nie dzieci to nikt im nie pomoże. Wszystko jest drogie więc ciężko żyć w czasach gdzie ma człowiek się utrzymać za 1200 złoty.
(2019.10.24)
Nie wszytko, tylko zbędne urzędy jak właśnie UP czy finansowanie partii z budżetu, gabinety polityczne, jakichś doradców od wszystkiego i niczego, socjal i tyle.
(2019.10.24)
dla wszystkich nie ma etatów w spółkach Skarbu Państwa, no nie ma?
(2019.10.24)

info

2  
  1
25 lat to jest minimum jakie trzeba przepracować (odprowadzać składki) żeby dostać emeryturę. To kiedy oni poszli do pracy? Po 30? Czy zaraz po 40 już im się znudziło?
(2019.10.24)
konfident jak malowany. uszy czerwone jak diabeł z pieca frajer. 7000 tyś to ty chyba ku...sów przyjmujesz do du...y.
Bang (2019.10.24)
Chyba nawet domyślam się która.... Po sąsiedzku też jest taka małpą
(2019.10.24)
Najgorsza praca w budżetówce jest lepsza od najlepszej pracy u prywaciarza czytać dziada...ku przestrodze dla elbląskich pseudo byznesmenów szkoda czasu,nerwów i zdrowia tracić na was..
(2019.10.24)
Zapomniałeś dodać że tak palca w d.....e wsadził es ze prawie twój dzban wpadł tam. To co piszesz to już jest śmieszne. Czuję że za chwilę dodasz że trzeba mieć 4 fakultety z wchodzenie w odbyt szefowi szefowej i ich dzieciom. IDŹ TY W H.....J KLAMCO ????
Dużo smarujesz lubrykantem (2019.10.25)