Wybrany wątek opinii

W Elblągu bez zmian - szukają praktycznie tylko roboli i do callcenter za najniższą krajową. Bezrobocie zmniejszyło się sztucznie bo kto mógł to już dawno wyjechał i mnóstwo ludzi skorzystało z obniżonego wieku emerytalnego i wypadło z rejestrów pup.
(2019.10.24)
Wyjechał bo nie jest zaradny i sobie nie potrafi poradzić
(2019.10.25)
Powrót do komentarzy