Wybrany wątek opinii
W Elblągu bez zmian - szukają praktycznie tylko roboli i do callcenter za najniższą krajową. Bezrobocie zmniejszyło się sztucznie bo kto mógł to już dawno wyjechał i mnóstwo ludzi skorzystało z obniżonego wieku emerytalnego i wypadło z rejestrów pup.
Do moderacji
Odpowiedz
20
3
Wyjechał bo nie jest zaradny i sobie nie potrafi poradzić
Do moderacji
Odpowiedz
2
1