UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

By być kierownikiem budowy trzeba zaliczyć staż inżynier - 3 lata, technik 5 lat i zdać egzaminy na uprawnienia budowlane. Pitolisz trzy po trzy synku. Siedem tyś. to zarabiasz pewnie w starych, z taką wiedzą.


Anuluj