UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
By być kierownikiem budowy trzeba zaliczyć staż inżynier - 3 lata, technik 5 lat i zdać egzaminy na uprawnienia budowlane. Pitolisz trzy po trzy synku. Siedem tyś. to zarabiasz pewnie w starych, z taką wiedzą.